LC260W01-A5K2

| panel model | LC260W01-A5K2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1280×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC260W01-A5K2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 566.4×339.84 mm |
| Zarys | 622×389 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 7.5/8.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 14 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LC260W01-A5K2.
LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC260W01-A5K2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC260W01-A5K2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC260W01-A5K2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LC260W01-A5K2"
- LG.Philips LCD LC260W01-A5K2
- LC260W01-A5K2 datasheet
- LC260W01-A5K2 obrazu
- LC260W01-A5K2 cena
- LC260W01-A5K2 dystrybutor

