Przegląd
Specyfikacja
LC320WUD-SCA1

LC320WUD-SCA1 Podstawowe informacje
| panel model | LC320WUD-SCA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC320WUD-SCA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC320WUD (SC)(A1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC320WUD-SCA1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 69 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.12125×0.36375 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.36375×0.36375 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 698.4×392.85 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC320WUD-SCA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
LC320WUD-SCA1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|
LC320WUD-SCA1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Typ interfejsu | Connector |
