Przegląd
Specyfikacja
LC370WU2-SLA2

LC370WU2-SLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LC370WU2-SLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC370WU2-SLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC370WU2 (SL)(A2) |
LC370WU2-SLA2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 59 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.14225×0.42675 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.42675×0.42675 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 819.36×460.89 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC370WU2-SLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
