Przegląd
Specyfikacja
LC370WU3-SLB1

LC370WU3-SLB1 Podstawowe informacje
| panel model | LC370WU3-SLB1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC370WU3-SLB1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC370WU3 (SL)(B1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC370WU3-SLB1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 59 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.14225×0.42675 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.42675×0.42675 mm (H×V) |
| Waga | 9.00/9.50Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 819.36×460.89 mm (H×V) |
| Bezel Area | 826.6×469.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 877×516.8 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 55.5 (Typ.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes, Pole, Rear mounting holes |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC370WU3-SLB1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC370WU3-SLB1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 134W (Typ.) |
LC370WU3-SLB1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | EEFL |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 1980±300V |
| Prąd lampy | 128±12mA |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 125/137W (Typ./Max.) |
LC370WU3-SLB1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 750/975mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 9.0/11.7W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
