LC370WX1-SLC2

| panel model | LC370WX1-SLC2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC370WX1-SLC2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 819.6×460.8 mm |
| Zarys | 877×516.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2.
LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC370WX1-SLC2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC370WX1-SLC2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LC370WX1-SLC2"
- LG.Philips LCD LC370WX1-SLC2
- LC370WX1-SLC2 datasheet
- LC370WX1-SLC2 obrazu
- LC370WX1-SLC2 cena
- LC370WX1-SLC2 dystrybutor

