Przegląd
Specyfikacja
LC420DUE-FGA4

LC420DUE-FGA4 Podstawowe informacje
| panel model | LC420DUE-FGA4 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC420DUE-FGA4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC420DUE (FG)(A4) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC420DUE-FGA4 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 52 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Waga | 7.00/8.00Kgs (Typ./Max.) |
| Obszar aktywny | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| Bezel Area | 933.0×527.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 959.55×559.1 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 26.0/39.2 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC420DUE-FGA4 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.285; Wy:0.285 |
| Biały Variation | 1.54 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC420DUE-FGA4 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 54.6W (Typ.) |
LC420DUE-FGA4 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| Kierowca Board Lampa | No |
LC420DUE-FGA4 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 500/600mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 6.0/7.8W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
