Przegląd
Specyfikacja
LC420DUE-MGA6

LC420DUE-MGA6 Podstawowe informacje
| panel model | LC420DUE-MGA6 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC420DUE-MGA6 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC420DUE (MG)(A6) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC420DUE-MGA6 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 52 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Waga | 7.00/8.00Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| Bezel Area | 933.0×527.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 952×551.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 26.3/39 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC420DUE-MGA6 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.285; Wy:0.285 |
| Biały Variation | 1.54 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC420DUE-MGA6 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 53.93W (Typ.) |
LC420DUE-MGA6 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 198.4/206.7/227.2V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 235mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 48.6/53.39W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LC420DUE-MGA6 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 420/546mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 5.33/6.93W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
