Przegląd
Specyfikacja
LC420WU1-SL01

LC420WU1-SL01 Podstawowe informacje
| panel model | LC420WU1-SL01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC420WU1-SL01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC420WU1 (SL)(01) |
| temperatura robocza | 0 ~ 40 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 °C |
LC420WU1-SL01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 52 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1615×0.4845 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4845×0.4845 mm (H×V) |
| Waga | 14.5Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 930.25×523.26 mm (H×V) |
| Bezel Area | 939.0×531.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1005.6×609.8 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 55.5 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC420WU1-SL01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 550 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1600:1 (Typ.) (Dynamic) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 18 (Typ.)(Tr+Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| czytelny w słońcu | N |
LC420WU1-SL01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 187.3W (Typ.) |
LC420WU1-SL01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 22 pcs |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| Kierowca Board Lampa | 180W (Typ.) |
LC420WU1-SL01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 610mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 7.3W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
