LC420WU2-SLA2

| panel model | LC420WU2-SLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC420WU2-SLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 930.24×523.26 mm |
| Zarys | 983×576 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 18 (Typ.)(Tr+Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 20 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2.
LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC420WU2-SLA2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LC420WU2-SLA2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LC420WU2-SLA2"
- LG.Philips LCD LC420WU2-SLA2
- LC420WU2-SLA2 datasheet
- LC420WU2-SLA2 obrazu
- LC420WU2-SLA2 cena
- LC420WU2-SLA2 dystrybutor

