Przegląd
Specyfikacja
LC430DUE-FJM1

LC430DUE-FJM1 Podstawowe informacje
| panel model | LC430DUE-FJM1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC430DUE-FJM1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC430DUE (FJ)(M1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC430DUE-FJM1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 51 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1634×0.4902 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4902×0.4902 mm (H×V) |
| Waga | 6.1/6.4Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 941.184×529.416 mm (H×V) |
| Bezel Area | 945.7×533.866 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 974.237×565.981 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 54.41 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC430DUE-FJM1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Biały Variation | 1.54 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC430DUE-FJM1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 38.4W (Typ.) |
LC430DUE-FJM1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 22.7/45.4V (Typ.)(Array1/Array2) |
| Prąd lampy | 500/500mA (Typ.)(Array1/Array2) |
| Lampy Pobór mocy | 34.0W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LC430DUE-FJM1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.7V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 350/455mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 4.4/5.8W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RXE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
