Przegląd
Specyfikacja
LC470EUJ-SFK2

LC470EUJ-SFK2 Podstawowe informacje
| panel model | LC470EUJ-SFK2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUJ-SFK2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC470EUJ (SF)(K2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC470EUJ-SFK2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 46 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Waga | 1.90/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1058.68×605.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.5 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC470EUJ-SFK2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 5.87% (Typ.)(with Polarizer) |
| Wyświetlacz 3D | |
| czytelny w słońcu | N |
LC470EUJ-SFK2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LC470EUJ-SFK2 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
LC470EUJ-SFK2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 508/661mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 6.1/7.93W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
