Przegląd
Specyfikacja
LD490EPN-UKH1

LD490EPN-UKH1 Podstawowe informacje
| panel model | LD490EPN-UKH1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LD490EPN-UKH1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LD490EPN-UKH1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 45 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.18642×0.55926 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.55926×0.55926 mm (H×V) |
| Waga | 11.8/12Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 1073.8×604 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1079.8×610 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1091.6×621.8 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 12.7/31.2 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape / Portrait |
| Panel dotykowy | Without |
LD490EPN-UKH1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 1500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| color Gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Biały Variation | 1.54 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | Y |
LD490EPN-UKH1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LD490EPN-UKH1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 60K(Typ.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 90.9/100.1W (Typ./Max.) |
LD490EPN-UKH1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 467/607mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 5.6/7.3W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RXE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
