LM150X05-B3

| panel model | LM150X05-B3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM150X05-B3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm |
| Zarys | 331.3×257.9×11.7 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | TTL (2 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LM150X05-B3.
LG.Philips LCD LM150X05-B3 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM150X05-B3 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM150X05-B3 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM150X05-B3 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LM150X05-B3 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM150X05-B3 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM150X05-B3 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM150X05-B3 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LM150X05-B3"
- LG.Philips LCD LM150X05-B3
- LM150X05-B3 datasheet
- LM150X05-B3 obrazu
- LM150X05-B3 cena
- LM150X05-B3 dystrybutor

