Przegląd
Specyfikacja
LM150X05-F3

LM150X05-F3 Podstawowe informacje
| panel model | LM150X05-F3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM150X05-F3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM150X05 (F3) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM150X05-F3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 85 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Waga | 1.05Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Area | 308.2×232.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 331.3×257.9 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 11.0±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2.5) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM150X05-F3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/45 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| czytelny w słońcu | N |
LM150X05-F3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 9.3W (Typ.) |
LM150X05-F3 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 460/480/590V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 850/1100V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 7.7W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM150X05-F3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.48A (Typ.)(ICC) |
| Pobór Power Panel | 1.6W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
