Przegląd
Specyfikacja
LM150X06-D3

LM150X06-D3 Podstawowe informacje
| panel model | LM150X06-D3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM150X06-D3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM150X06 (D3) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM150X06-D3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 85 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Waga | 1.00Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Area | 307.4×231.3 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 331.3×257.9 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 11.0±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2.5) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM150X06-D3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Czas odpowiedzi | 7.5/12.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| czytelny w słońcu | N |
LM150X06-D3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 9.2W (Typ.) |
LM150X06-D3 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 40K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 480V (Typ.) |
| Prąd lampy | 8.0mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 7.68W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM150X06-D3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.438A (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 1.45W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF14H-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
