LM170E01-TLB3

| panel model | LM170E01-TLB3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM170E01-TLB3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 337.92×270.336 mm |
| Zarys | 358.5×296.5×17.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/75/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LM170E01-TLB3.
LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM170E01-TLB3 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM170E01-TLB3 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM170E01-TLB3 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LM170E01-TLB3"
- LG.Philips LCD LM170E01-TLB3
- LM170E01-TLB3 datasheet
- LM170E01-TLB3 obrazu
- LM170E01-TLB3 cena
- LM170E01-TLB3 dystrybutor
