LM220W1-B2MN

| panel model | LM220W1-B2MN |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1600×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM220W1-B2MN cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 470.4×301.1 mm |
| Zarys | 542×375 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25/35 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Single Link TMDS , 35 pins |
| Napięcie wejściowe | 15.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LM220W1-B2MN.
LG.Philips LCD LM220W1-B2MN są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM220W1-B2MN pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM220W1-B2MN LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM220W1-B2MN dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LM220W1-B2MN są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM220W1-B2MN pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM220W1-B2MN LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM220W1-B2MN dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LM220W1-B2MN"
- LG.Philips LCD LM220W1-B2MN
- LM220W1-B2MN datasheet
- LM220W1-B2MN obrazu
- LM220W1-B2MN cena
- LM220W1-B2MN dystrybutor

