Przegląd
Specyfikacja
LM230WU2-STC2

LM230WU2-STC2 Podstawowe informacje
| panel model | LM230WU2-STC2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM230WU2-STC2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM230WU2 (ST)(C2) |
LM230WU2-STC2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 98 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.086×0.258 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.258×0.258 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 495.36×309.6 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LM230WU2-STC2 Właściwości optyczne
| czytelny w słońcu | N |
|---|
