LM300W01-STA4

| panel model | LM300W01-STA4 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,30.0 inch, 2560×1600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM300W01-STA4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 641.28×400.8 mm |
| Zarys | 677.3×436.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 6/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | Dual Link TMDS , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 18.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LM300W01-STA4.
LG.Philips LCD LM300W01-STA4 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM300W01-STA4 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM300W01-STA4 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM300W01-STA4 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LM300W01-STA4 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LM300W01-STA4 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LM300W01-STA4 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LM300W01-STA4 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LM300W01-STA4"
- LG.Philips LCD LM300W01-STA4
- LM300W01-STA4 datasheet
- LM300W01-STA4 obrazu
- LM300W01-STA4 cena
- LM300W01-STA4 dystrybutor
