Przegląd
Specyfikacja
LM32019P

LM32019P Podstawowe informacje
| panel model | LM32019P |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LM32019P cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 45 °C |
| Temperatura przechowywania | -25 ~ 60 °C |
LM32019P Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | Rectangle |
| Gęstość pikseli | 70 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.36×0.36 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.36×0.36 mm (H×V) |
| Waga | 160g (Typ.) |
| Obszar aktywny | 115.17×86.37 mm (H×V) |
| Bezel Area | 121.0×91.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 166×109 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.5 (Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (3-Φ3.0, 1-Φ2.8) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM32019P Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 70 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 10 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Monochrome () |
| Czas odpowiedzi | 350/170 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 25/25/15/30 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Biały Variation | 1.30/1.50 (Typ./Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM32019P Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | No |
|---|
LM32019P Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Lamp Life Time | 15K(Typ.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 290±29V |
| Prąd lampy | 5.0±1mA |
| Częstotliwość lampy robocze | 20/60KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 900V (Max.)(Ta=+25℃) |
| Lampy Pobór mocy | 1.45W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM32019P Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Parallel Data |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel Data (4-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 1.2mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 46/70mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
