Przegląd
Specyfikacja
LP121WX2-TLA2

LP121WX2-TLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LP121WX2-TLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP121WX2-TLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP121WX2 (TL)(A2) |
LP121WX2-TLA2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 124 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP121WX2-TLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LP121WX2-TLA2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP121WX2-TLA2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
LP121WX2-TLA2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
