Przegląd
Specyfikacja
LP140WX1-TL02

LP140WX1-TL02 Podstawowe informacje
| panel model | LP140WX1-TL02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1280×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP140WX1-TL02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP140WX1 (TL)(02) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP140WX1-TL02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 106 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0795×0.2385 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2385×0.2385 mm (H×V) |
| Waga | 415g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 305.28×183.168 mm (H×V) |
| Bezel Area | 308.5×186.3 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 320×199 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.2/5.5 (Typ./Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP140WX1-TL02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LP140WX1-TL02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 5.3W (Typ.) |
LP140WX1-TL02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 640/675/880V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 50/65/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1180/1415V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 4.2/4.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP140WX1-TL02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 320mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 1.1W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | UJU - IS100-C30R-C15, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
