Przegląd
Specyfikacja
LP141WP1-TLA2

LP141WP1-TLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LP141WP1-TLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1440×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141WP1-TLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP141WP1 (TL)(A2) |
LP141WP1-TLA2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 120 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0703×0.2109 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2109×0.2109 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 303.69×189.81 mm (H×V) |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP141WP1-TLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| czytelny w słońcu | N |
LP141WP1-TLA2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
