LP141WX1-TL06

| panel model | LP141WX1-TL06 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141WX1-TL06 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 303.74×189.84 mm |
| Zarys | 319.5×205.5×5.5 mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Min.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 10/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LP141WX1-TL06.
LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LP141WX1-TL06 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LP141WX1-TL06 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LP141WX1-TL06 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LP141WX1-TL06"
- LG.Philips LCD LP141WX1-TL06
- LP141WX1-TL06 datasheet
- LP141WX1-TL06 obrazu
- LP141WX1-TL06 cena
- LP141WX1-TL06 dystrybutor

