Przegląd
Specyfikacja
LP154WP1-TLD1

LP154WP1-TLD1 Podstawowe informacje
| panel model | LP154WP1-TLD1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154WP1-TLD1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP154WP1 (TL)(D1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154WP1-TLD1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 110 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0767×0.2301 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2301×0.2301 mm (H×V) |
| Waga | 515g (Max.) w/o inverter & bracket |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 331.344×207.09 mm (H×V) |
| Bezel Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 344×230.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.4 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel; Face mounting holes (4 pcs) on up slugs |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP154WP1-TLD1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 2.00 (Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP154WP1-TLD1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 5.77W (Typ.) |
LP154WP1-TLD1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 665/680/895V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1170/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 4.42/4.73W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP154WP1-TLD1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 405/465mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.35/1.67W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-XB30SRL-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
