Przegląd
Specyfikacja
LP171WP4-TLB5

LP171WP4-TLB5 Podstawowe informacje
| panel model | LP171WP4-TLB5 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP4-TLB5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP171WP4 (TL)(B5) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP171WP4-TLB5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 99 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.085×0.255 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.255×0.255 mm (H×V) |
| Waga | 670/685g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Obszar aktywny | 367.2×229.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 370.6×232.9 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 382.2×244.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.5 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (12-M2) on left, right, up bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP171WP4-TLB5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.70 (Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP171WP4-TLB5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 6.46W (Typ.) |
LP171WP4-TLB5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 714/735/920V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.5/6.8mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1300/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 4.84/5.25W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP171WP4-TLB5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 490/560mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.62W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-XB30SR-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
