LP171WU1-TLA2

| panel model | LP171WU1-TLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP171WU1-TLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 367.2×229.5 mm |
| Zarys | 382.2×267.2×6.6 mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (4H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Min.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2.
LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LP171WU1-TLA2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LP171WU1-TLA2 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LP171WU1-TLA2"
- LG.Philips LCD LP171WU1-TLA2
- LP171WU1-TLA2 datasheet
- LP171WU1-TLA2 obrazu
- LP171WU1-TLA2 cena
- LP171WU1-TLA2 dystrybutor
