Przegląd
Specyfikacja
LSC400HM13

LSC400HM13 Podstawowe informacje
| panel model | LSC400HM13 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LSC400HM13 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LSC400HM13 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920×1080(RGB) (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Horizontal Stripe |
| Gęstość pikseli | 55 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.46125×0.15375 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.46125×0.46125 mm (H×V) |
| Waga | 2.05Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 885.6×498.15 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 906.4×518 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.4 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LSC400HM13 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | SPVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| color Gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 5.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
LSC400HM13 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LSC400HM13 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
LSC400HM13 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 380/455/571mA (Min./Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
