LT070W02-TMG1

| panel model | LT070W02-TMG1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LT070W02-TMG1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 154.08×86.58 mm |
| Zarys | 162.7×149.4 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | Full color |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfejs sygnału | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0/5.0/16.5/-5.0V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem LG.Philips LCD LT070W02-TMG1.
LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LT070W02-TMG1 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LT070W02-TMG1 LG.Philips LCD lub innych monitorów LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z LG.Philips LCD LT070W02-TMG1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LT070W02-TMG1"
- LG.Philips LCD LT070W02-TMG1
- LT070W02-TMG1 datasheet
- LT070W02-TMG1 obrazu
- LT070W02-TMG1 cena
- LT070W02-TMG1 dystrybutor

