Przegląd
Specyfikacja
LTA400HM23

LTA400HM23 Podstawowe informacje
| panel model | LTA400HM23 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTA400HM23 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LTA400HM23 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920×1080(RGB) (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Horizontal Stripe |
| Gęstość pikseli | 55 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.46125×0.15375 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.46125×0.46125 mm (H×V) |
| Waga | 6.20Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 5.5%), Hard coating (2H) |
| Obszar aktywny | 885.6×498.15 mm (H×V) |
| Bezel Area | 894.6×505.7 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 914.4×530.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 35.0 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LTA400HM23 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.275; Wy:0.285 |
| Biały Variation | 1.43 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LTA400HM23 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LTA400HM23 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 2.91/3.0A (Typ./Max.) |
LTA400HM23 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 730/850mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
