LTA460HQ12-C03

| panel model | LTA460HQ12-C03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HQ12-C03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 1018.08×572.67 mm |
| Zarys | 1056.5×610.8×31.4 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SAMSUNG LTA460HQ12-C03.
SAMSUNG LTA460HQ12-C03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG LTA460HQ12-C03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LTA460HQ12-C03 SAMSUNG lub innych monitorów LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG LTA460HQ12-C03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SAMSUNG LTA460HQ12-C03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG LTA460HQ12-C03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LTA460HQ12-C03 SAMSUNG lub innych monitorów LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG LTA460HQ12-C03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LTA460HQ12-C03"
- SAMSUNG LTA460HQ12-C03
- LTA460HQ12-C03 datasheet
- LTA460HQ12-C03 obrazu
- LTA460HQ12-C03 cena
- LTA460HQ12-C03 dystrybutor

