Przegląd
Specyfikacja
LTD121EXFA

LTD121EXFA Podstawowe informacje
| panel model | LTD121EXFA |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×768 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EXFA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LTD121EXFA Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 123 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0685×0.2055 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2055×0.2055 mm (H×V) |
| Waga | 265g (Typ.) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 263.04×157.824 mm (H×V) |
| Bezel Area | 267.9×162.9 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 275×173.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.2 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LTD121EXFA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| czytelny w słońcu | N |
LTD121EXFA Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 4.67W (Typ.) |
LTD121EXFA Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| lampa Napięcie | 630V (Typ.) |
| Prąd lampy | 6.0mA (Typ.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1500/1800V (Min./Max.)(Ta=0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LTD121EXFA Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 270mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF19KR-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
