LTF550HJ04-A01

| panel model | LTF550HJ04-A01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTF550HJ04-A01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 1209.6×680.4 mm |
| Zarys | 1247.6×719.9 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Reflection 1.0% (Max.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B (10-bit) , CIE1931 79% |
| Czas odpowiedzi | 10 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Rodzaj lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SAMSUNG LTF550HJ04-A01.
SAMSUNG LTF550HJ04-A01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG LTF550HJ04-A01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LTF550HJ04-A01 SAMSUNG lub innych monitorów LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG LTF550HJ04-A01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SAMSUNG LTF550HJ04-A01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SAMSUNG LTF550HJ04-A01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LTF550HJ04-A01 SAMSUNG lub innych monitorów LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SAMSUNG LTF550HJ04-A01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LTF550HJ04-A01"
- SAMSUNG LTF550HJ04-A01
- LTF550HJ04-A01 datasheet
- LTF550HJ04-A01 obrazu
- LTF550HJ04-A01 cena
- LTF550HJ04-A01 dystrybutor

