M170E5-P01

| panel model | M170E5-P01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M170E5-P01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 337.92×270.336 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX M170E5-P01.
CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami M170E5-P01 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami M170E5-P01 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX M170E5-P01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "M170E5-P01"
- CHIMEI INNOLUX M170E5-P01
- M170E5-P01 datasheet
- M170E5-P01 obrazu
- M170E5-P01 cena
- M170E5-P01 dystrybutor

