M185B1-L05

| panel model | M185B1-L05 |
|---|---|
| Zespół Marka | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M185B1-L05 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 409.8×230.4 mm |
| Zarys | 430.37×254.6×16.75 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CMO M185B1-L05.
CMO M185B1-L05 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CMO M185B1-L05 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami M185B1-L05 CMO lub innych monitorów LCD CMO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CMO M185B1-L05 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CMO M185B1-L05 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CMO M185B1-L05 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami M185B1-L05 CMO lub innych monitorów LCD CMO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CMO M185B1-L05 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "M185B1-L05"
- CMO M185B1-L05
- M185B1-L05 datasheet
- M185B1-L05 obrazu
- M185B1-L05 cena
- M185B1-L05 dystrybutor

