N080XGG-L21

| panel model | N080XGG-L21 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| N080XGG-L21 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 162.048×121.536 mm |
| Zarys | 183×141×3.3 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 11/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/11.1V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21.
CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami N080XGG-L21 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami N080XGG-L21 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "N080XGG-L21"
- CHIMEI INNOLUX N080XGG-L21
- N080XGG-L21 datasheet
- N080XGG-L21 obrazu
- N080XGG-L21 cena
- N080XGG-L21 dystrybutor

