N133I6-P01

| panel model | N133I6-P01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| N133I6-P01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 286.08×178.8 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 0.5% (Max.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 43% |
| Czas odpowiedzi | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX N133I6-P01.
CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami N133I6-P01 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami N133I6-P01 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX N133I6-P01 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "N133I6-P01"
- CHIMEI INNOLUX N133I6-P01
- N133I6-P01 datasheet
- N133I6-P01 obrazu
- N133I6-P01 cena
- N133I6-P01 dystrybutor

