Przegląd
Specyfikacja
PD050OX5
PD050OX5 Podstawowe informacje
| panel model | PD050OX5 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PD050OX5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
PD050OX5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 480(RGB)×480 |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 135 PPI |
| Proporcje obrazu | 1:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0625×0.1875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1875×0.1875 mm (H×V) |
| Waga | 144.0±10g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 90×90 mm (H×V) |
| Bezel Area | 93.2×93.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 111.5×110 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.2±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (2-M2) on right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
PD050OX5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 800 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biały Variation | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | Y |
PD050OX5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
| Całkowity pobór mocy | 3.8/4.29W (Typ./Max.) |
PD050OX5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Lamp Life Time | 40K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 615±62V |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45±10KHz |
| Lampa Napięcie startowe | 1210/1580 (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 3.69/4.06W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
PD050OX5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/3.3/9.7/17.0V (Typ.)(VDD1/VCC/VDD2/VGG) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.18/0.13/11.0/0.14mA (Typ.)(IDD1/ICC/IDD2/IGG) |
| Pobór Power Panel | 111.9/228.42mW (Typ./Max.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.2VDD1; 0.8VDD1≤VIH≤VDD1 |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
