Przegląd
Specyfikacja
PD104VT5
PD104VT5 Podstawowe informacje
| panel model | PD104VT5 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PD104VT5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
PD104VT5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 76 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Waga | 516±20g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 214.4×161.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 243×185.1 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 12.5±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
PD104VT5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 330 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.309; Wy:0.337 |
| Biały Variation | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
PD104VT5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | Yes (180°) |
PD104VT5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 540±54V |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 50/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1080/1410V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
PD104VT5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 300/390mA (Typ.)(IDD) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | Kyocera Elco - 08-6210-030-010-800A+, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
