Przegląd
Specyfikacja
PE035QX1
PE035QX1 Podstawowe informacje
| panel model | PE035QX1 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PE035QX1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -30 ~ 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 95 °C |
PE035QX1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 113 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0745×0.2235 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2235×0.2235 mm (H×V) |
| Waga | 14±2g |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Obszar aktywny | 53.64×71.52 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 58.84×81.22 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.2±0.06 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
PE035QX1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Czas odpowiedzi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/65/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| przepuszczalności | 22% (Typ.)(without Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
PE035QX1 Cecha Electronics
| sterownik IC | COG Suggest NT39122O |
|---|
PE035QX1 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
