PJ024NA-07C

| panel model | PJ024NA-07C |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PJ024NA-07C cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 48×36 mm |
| Zarys | 53.16×46.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/50/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rodzaj lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 37 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C.
CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami PJ024NA-07C CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami PJ024NA-07C CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "PJ024NA-07C"
- CHIMEI INNOLUX PJ024NA-07C
- PJ024NA-07C datasheet
- PJ024NA-07C obrazu
- PJ024NA-07C cena
- PJ024NA-07C dystrybutor

