Przegląd
Specyfikacja
PM090WY2
PM090WY2 Podstawowe informacje
| panel model | PM090WY2 |
|---|---|
| Zespół Marka | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PM090WY2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -30 ~ 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 95 °C |
PM090WY2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 104 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0825×0.2335 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2475×0.2335 mm (H×V) |
| Waga | 268±15g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 198×112.08 mm (H×V) |
| Bezel Area | 201.2×115.28 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 210×131 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.27±0.3 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
PM090WY2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.295; Wy:0.320 |
| Biały Variation | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
PM090WY2 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON: PVI-2003A |
PM090WY2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3S14P |
| Kształt lampy | Array |
| Lamp Life Time | 20K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 10.5V (Max.) |
| Prąd lampy | 210mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 2.21W (Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
PM090WY2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/9.9/3.3/18.6/-6.3V (Typ.)(VDD1/VDD2/VCC/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 5.0/23.1/0.1/0.2/0.2mA (Typ.)(IDD1/IDD2/ICC/IGG/IEE) |
| Pobór Power Panel | 253.2/504.5mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
