SG0350CZG-T-2

| panel model | SG0350CZG-T-2 |
|---|---|
| Zespół Marka | SmarterGlass |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| SG0350CZG-T-2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 76.9×64 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SmarterGlass SG0350CZG-T-2.
SmarterGlass SG0350CZG-T-2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SmarterGlass SG0350CZG-T-2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami SG0350CZG-T-2 SmarterGlass lub innych monitorów LCD SmarterGlass, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SmarterGlass SG0350CZG-T-2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SmarterGlass SG0350CZG-T-2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SmarterGlass SG0350CZG-T-2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami SG0350CZG-T-2 SmarterGlass lub innych monitorów LCD SmarterGlass, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SmarterGlass SG0350CZG-T-2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "SG0350CZG-T-2"
- SmarterGlass SG0350CZG-T-2
- SG0350CZG-T-2 datasheet
- SG0350CZG-T-2 obrazu
- SG0350CZG-T-2 cena
- SG0350CZG-T-2 dystrybutor

