T-55149GD030J-MLW-ARN
| panel model | T-55149GD030J-MLW-ARN |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-55149GD030J-MLW-ARN cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Obszar aktywny | 38.88×64.8 mm |
| Zarys | 47.28×76.4 mm |
| Powierzchnia | Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 50:1 (Typ.)(Transmissive) 7:1 (Typ.)(Reflective) |
| Kolory wyświetlacza | 65K/262K |
| Czas odpowiedzi | 23/53 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/50/48/38 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rodzaj lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU/RGB/SPI , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN.
OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN pdf lub szczegółowymi specyfikacjami T-55149GD030J-MLW-ARN OPTREX lub innych monitorów LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN pdf lub szczegółowymi specyfikacjami T-55149GD030J-MLW-ARN OPTREX lub innych monitorów LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "T-55149GD030J-MLW-ARN"
- OPTREX T-55149GD030J-MLW-ARN
- T-55149GD030J-MLW-ARN datasheet
- T-55149GD030J-MLW-ARN obrazu
- T-55149GD030J-MLW-ARN cena
- T-55149GD030J-MLW-ARN dystrybutor

