TCG084VGLAAANN-AN50

| panel model | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN50 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White |
| Obszar aktywny | 170.88×128.16 mm |
| Zarys | 199.5×147.4 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 850 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 3 strings WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TCG084VGLAAANN-AN50 Kyocera lub innych monitorów LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TCG084VGLAAANN-AN50 Kyocera lub innych monitorów LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "TCG084VGLAAANN-AN50"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50
- TCG084VGLAAANN-AN50 datasheet
- TCG084VGLAAANN-AN50 obrazu
- TCG084VGLAAANN-AN50 cena
- TCG084VGLAAANN-AN50 dystrybutor

