TM315GW11 V.1

| panel model | TM315GW11 V.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM315GW11 V.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 697.685×392.256 mm |
| Zarys | 783.55×462.55 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1.
CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TM315GW11 V.1 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TM315GW11 V.1 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "TM315GW11 V.1"
- CHIMEI INNOLUX TM315GW11 V.1
- TM315GW11 V.1 datasheet
- TM315GW11 V.1 obrazu
- TM315GW11 V.1 cena
- TM315GW11 V.1 dystrybutor

