V400HK2-LE2

| panel model | V400HK2-LE2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V400HK2-LE2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 885.6×498.15 mm |
| Zarys | 921.7×537.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Rodzaj lampy | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2.
CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V400HK2-LE2 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V400HK2-LE2 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "V400HK2-LE2"
- CHIMEI INNOLUX V400HK2-LE2
- V400HK2-LE2 datasheet
- V400HK2-LE2 obrazu
- V400HK2-LE2 cena
- V400HK2-LE2 dystrybutor

