Przegląd
Specyfikacja
V460H1-LE3

V460H1-LE3 Podstawowe informacje
| panel model | V460H1-LE3 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V460H1-LE3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V460H1-LE3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 47 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Waga | 9.50Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1024.8×578.67 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1075.5×634.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 25.6±1.0 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V460H1-LE3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 450 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 6000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
V460H1-LE3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 120Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V460H1-LE3 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| lampa Napięcie | 3.0/3.2/3.5V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 120mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 108/118.8W (Typ./Max.) |
V460H1-LE3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.5/0.65A (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | P-TWO - 187059-51221, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| Wyświetlacz 3D |
