ZJ070NA-03C

| panel model | ZJ070NA-03C |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ZJ070NA-03C cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 154.08×85.92 mm |
| Zarys | 165.75×100×4.65 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 3S9P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 67 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C.
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ZJ070NA-03C CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ZJ070NA-03C CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "ZJ070NA-03C"
- CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03C
- ZJ070NA-03C datasheet
- ZJ070NA-03C obrazu
- ZJ070NA-03C cena
- ZJ070NA-03C dystrybutor

