A050AVV50R0

| Panel Model | A050AVV50R0 |
|---|---|
| Panel Brand | Aptus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| A050AVV50R0 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 108.6×65.16 mm |
| Outline | 120.7×76.3×3.07 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Aptus A050AVV50R0.
Aptus A050AVV50R0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Aptus A050AVV50R0 pdf datasheet or detailed specifications of the Aptus A050AVV50R0 or other Aptus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Aptus A050AVV50R0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Aptus A050AVV50R0 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Aptus A050AVV50R0 pdf datasheet or detailed specifications of the Aptus A050AVV50R0 or other Aptus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Aptus A050AVV50R0 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "A050AVV50R0"
- Aptus A050AVV50R0
- A050AVV50R0 datasheet
- A050AVV50R0 image
- A050AVV50R0 price
- A050AVV50R0 distributor
